Wyświetlanie 1–20 z 123 wyników

108,00 
129,00 149,00 
129,00 149,00 
Dostępne od ręki
129,00 
149,00 
149,00 
229,00 479,00 
229,00 479,00 
259,00 579,00 
259,00 579,00 
259,00 579,00 
259,00 579,00 

W dawnych czasach świeczniki odgrywały bardzo ważną rolę. Wynikało to z tego, że jeszcze sześćdziesiąt czy siedemdziesiąt lat temu nie każdy mógł pochwalić się elektrycznością w domu. Co więcej, świeczniki stanowiły element dekoracyjny w domu. Ludzie zapalali świece, zasiadając do kolacji i dzięki temu zapewniali sobie piękną i przytulną atmosferę. Ponadto, w poprzednich stuleciach świeca i świeczniki wykorzystywano do różnych obrzędów i uroczystości rodzinnych. Dzisiaj ludzie ponownie zachwycają się tym, co minione.

Cudowne świece sojowe i eleganckie świeczniki fantastycznie ozdabiają przestrzeń domową. Nadają jej wyrafinowanego charakteru i wprowadzają cudowny nastrój. Dlatego w naszym sklepie mamy dla Ciebie propozycję, wśród których z pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Poznaj wspaniałe świeczniki ceramiczne, które w prosty sposób odmienią Twoje wnętrze.

Świeczniki ceramiczne, czyli dobry sposób na wprowadzenie wyjątkowej atmosfery w mieszkaniu

Świeczniki ceramiczne dostępne w naszym sklepie pomogą Ci w stworzeniu wyjątkowej atmosfery w domu. Świetnie nadadzą się do przygotowania niepowtarzalnego klimatu podczas romantycznej kolacji z ukochaną osobą. Co więcej, z ich pomocą uda Ci się wykreować piękne chwile w trakcie Świąt Bożego Narodzenia.

Pamiętaj o tym, że świeczka potrzebuje ładnej oprawy, a taką z pewnością będą świeczniki ceramiczne charakteryzujące się ciekawym wzornictwem. Nasze świeczniki są naprawę wyjątkowe. Wiele z nich stylizowanych jest na antyki, dzięki temu uda Ci się osiągnąć pożądany efekt. Do tego są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Istnieje też możliwość spersonalizowania przedmiotu przez wybór kolorystyki na zamówienie. Dużą popularnością cieszą się świeczniki czarne, ale ludzie wyrażają także zainteresowanie innymi barwami.

Świeczniki czarne, glamour i ceramiczne – mamy je wszystkie!

Ozdobne świeczniki w domu to nie tylko rzecz aranżacyjna pomagająca ozdobić wnętrze. Światło świec jest niepowtarzalne. Jest to coś nieporównywalnego ze światłem elektrycznym.

Blask świecy wprowadza romantyczny nastrój i sprawia, że atmosfera w domu staje się wyjątkowa. Przyjemnie jest porozmawiać z bliską osobą przy świetle świec lub poczytać ulubioną książkę. Można z powodzeniem oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o kłopotach i wszelkich problemach. Światło świec ma moc zabierania w wyobraźni do wyjątkowych miejsc, w których wszystko jest możliwe. Z kolei świeczniki są świetnym uzupełnieniem dla świecy. Sprawiają, że prezentuje się ona jeszcze lepiej. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wspaniałe świeczniki, które nadadzą Twojemu wnętrzu pięknego, dekoracyjnego wyglądu. Proponujemy Ci świeczniki glamour, które doskonale nadają się do eleganckich pomieszczeń. Mamy także świeczniki wysokie, niskie, szerokie, wąskie, a także takie przeznaczone do uświetniania wyjątkowych wydarzeń. Nasze świeczniki sprawdzą się w takcie romantycznych kolacji we dwoje i takich uroczystości, jak święta, urodziny, imieniny i wiele, wiele więcej. Bogato ozdobiony stół w towarzystwie blasku świec i pięknych świeczników to jest to coś, czyli tak zwana “kropka nad i”.

Mimo elektryczności każdy w domu powinien mieć świece i świeczniki. I nie jest to kwestia związana z zabezpieczeniem na wypadek przerwy w dostawie energii elektrycznej. Światło świec cudownie uspokaja emocje, relaksuje i odpręża, a to jest potrzebne wszystkim ludziom. Każdy potrzebuje chwili oddechu od codzienności. Światło świec bardzo dobrze rozchodzi się po wnętrzu i przyczynia się do wytworzenia romantycznej, ciepłej atmosfery.