Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oprócz sklepu internetowego, podejmujemy się kompleksowych realizacji wyposażenia wnętrz. U nas w showroomie poza standardową ofertą możesz zamówić drzwi Witowa, przepiękne włoskie płytki Ceramiche Grazia oraz RAW DECOR, a także na terenie Wielkopolski wykonujemy realizacje na meble pod wymiar.

 

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

 • Oszczędność czasu! Dzięki usłudze kompleksowego wyposażania wnętrz, nie musisz zamawiać produktów w kilkudziesięciu miejscach, to my zajmiemy się wszystkim! Jeśli obawiasz się, że produkty z naszej oferty nie są dokładnie tymi, których szukasz, nie obawiaj się – skontaktujemy się z producentem i zrealizujemy twoje zamówienie w całości.
  Dzięki temu, trzymamy pieczę nad terminowością wykonania zamówień u producentów, kontaktujemy się z nimi, a nasi klienci mogą wszystko załatwić w jednym miejscu, gdzie nasz opiekun klienta zadba, aby urządzanie domu stało się przyjemne.
 • Mniej stresu związanego z końcową realizacją inwestycji /wyposażenia domu – w końcowym momencie budowy, bądź remontu po podjęciu wielu decyzji, wiele osób jest zwyczajnie zmęczona. Ciągłe niespodzianki na budowie, kolejne wybory i decyzje do podjęcia, powodują, że marzymy, aby budowa się zakończyła. Zostało tak niewiele i tak wiele do zrobienia. Często końcowy etap, który powinien być tak przyjemny staje się koszmarem. Nagle wszystkie tapicerki do krzeseł czy kanap wydają się podobne, a w głowie pojawia się mętlik. To my właśnie pomożemy skompletować Ci całe wyposażenie wnętrza – na trzy sposoby:
  – na podstawie projektu wnętrz, który istnieje,
  – na podstawie listy zakupowej,
  – możesz również umówić się z nami na konsultację, jeśli nie masz projektu wnętrz, a my zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z efektu końcowego.
 • Profesjonalną pomoc w doborze tkanin, dodatków, produktów do wnętrza, a później nadzór nad realizacją. Jeśli jest taka potrzeba, możemy również dostarczyć wszystkie zamówione produkty w jednym dniu do miejsca realizacji.
 • Jeżeli jest taka potrzeba możemy zarekomendować wykonawców do wykonania prac koniecznych przy realizacji.

 

 

Jak odbywa się konsultacja z nami?

 • Na naszej stronie internetowej, bądź telefonicznie skontaktuj się z nami, a my umówimy się z Tobą na bezpłatną konsultację, aby dowiedzieć się jakie są twoje oczekiwania, na czym najbardziej Ci zależy i jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Jeżeli jest taka potrzeba, możemy umówić się w miejscu realizacji, jednak zachęcamy aby spotkać się u nas w showroomie, ponieważ wtedy możesz zapoznać się z produktami i jakością ich wykonania.
 • Konsultacje ustalane są na konkretną datę oraz godzinę, tak abyś miał poczucie, że jesteśmy właśnie po to aby Ci pomóc oraz w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania.                                                                             
 • Dobrze, abyś do konsultacji miał przygotowany projekt (techniczny bądź wnętrz), wraz z dokumentacją fotograficzną, co w pełni pozwoli nam zobrazować sobie stan istniejący.

Co jeśli nie masz projektu wnętrz?

 • Możemy polecić Ci współpracujących architektów i to oni zrealizują projekt.
 • Jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów związanych z projektowanych, możemy przygotować listę zakupową wraz z zestawieniem elementów wyposażenia wnętrza w formie graficznej – moodboardu.