KONSULTACJA FENG SHUI

 

 

 

 

Korina Hortynska międzynarodowy certyfikowany starszy konsultant Feng Shui Research Center w Kanadzie (FSRC), kreatorka magnetycznych przestrzeni, przewodniczka ku pięknu i powodzeniu. Inspiruje do życia w równowadze, do odkrywania mocy swoich przestrzeni. Od ponad 10 lat uczy innych jak świadomie wykorzystywać potencjał przestrzeni mieszkań i biur, żeby przyciągnąć do życia szczęście, harmonię i dobrobyt. Biegle posługuje się różnymi metodami Feng Shui klasycznego, w tym szkołą form i szkołą kompasu. Udziela konsultacji indywidualnych, biznesowych oraz przeprowadza szkolenia z feng shui dla osób prywatnych jak                i profesjonalistów z branży nieruchomości, i wystroju wnętrz. Dodatkowo prowadzi grupy i kursy gdzie oprócz samego feng shui, dzieli się wiedzą z zakresu metafizyki chińskiej t.j. astrologii chińskiej Bazi, wyboru korzystnych dat Zeri oraz strategii wojennych Qimen. Stosuje holistyczne podejście do klienta, i zarówno w pracy jak          i w życiu codziennym łączy swoją wiedzę z innymi metodami rozwoju osobistego,        w tym z uważnością, medytacją, pracą z energią, pomagając ludziom lepiej zrozumieć ich przestrzeń zawodową i osobistą oraz odblokować przepływ energii zarówno w domu jak i w życiu danej osoby. Po 12 latach życia w Barcelonie, wróciła na dłuższa chwilę do Polski. Aktualnie mieszka w Warszawie.

 

Jakich informacji potrzebujemy by moc sporządzić mapę i wykonać konsultacje

imię i nazwisko klienta

plan mieszkania / domu z oznaczeniem kierunków geograficznych np. róża wiatrów lub ręczne dopisanie np. okna w kuchni wychodzą na wschód

dokładny adres, jeżeli to nowa inwestycja to mapkę geodezyjną z zaznaczoną północą (w przypadku mieszkania w bloku zaznaczenie w której część budynku jest usytuowane mieszkanie)

rok ukończenia budowy nieruchomości

informacje jakie gruntowne remonty przeszła nieruchomość (np, wymiana okien i drzwi, zrywanie podłóg, dostawianie, wyburzanie ściany etc.),  w którym roku się odbyły, i czy ktoś mieszkał podczas remontu w mieszkaniu/domu

 

Opis usługi

Na podstawie powyższych informacji sporządzę mapę energetyczną Twojego mieszkania/domu i oznaczę na planie jakie elementy będą najkorzystniejsze by wprowadzić harmonię do przestrzeni. Z pomocą takiego raportu dobierzesz idealne dekoracje i wykończenie wnętrz.

 

Koszt konsultacji – 350 zł